Skoči na glavno vsebino

Erasmus+ projekt Numeracy and Literacy through Coding and Robotics, v katerem je Osnovna šola Pivka sodelovala s šolami iz Malte, Portugalske in Italije je pridobil eTwinning Znak kakovosti. V eTwinningu je bil ustvarjen z namenom, da učiteljem in posredno učencem omogoči, da pridobijo nova znanja o digitalni pismenosti. 
V spletni učilnice je potekala zelo dobra komunikacija med projektnimi partnerji, usklajeno delo vseh sodelujočih je bistveno prispevalo k doseganju izmenjave na daljavo in sodelovalnega dela. Projekt odlikuje zelo dobro organizirana spletna učilnica, ki omogoča dober vpogled v potek projektnih aktivnosti. Uporabljena IKT orodja so bila namenjena ciljni skupini projekta, za učence od 1. do 5. razreda. Spletna učilnica vsebuje pregledno gradivo o diseminacijskih in evalvacijskih aktivnosti, ki so bile izvedene zelo dobro.

(Skupno 110 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost